Blog Spark Media

Nasze oprogramowanie Ceneo Partner zostało stworzone z myślą o producentach, którzy pragną aby ich informacje o produktach prezentowały się w jak najlepszej odsłonie.

Jeśli jesteś producentem i korzystasz z usług ceneo.pl zapewne wiesz, że dostarczając informacje na temat swojego produktu portal umieszcza je w sposób automatyczny, nie edytując treści ani wyglądu. Prezencja informacji z punktu marketingowego ma bardzo istotne znaczenie ponieważ wpływa bezpośrednio na sprzedaż produktu. Dlatego tak ważne jest aby wygląd Twojej specyfikacji był jak najkorzystniejszy.

Aplikacja, którą dajemy Ci jako narzędzie do generowania plików XML jest niezwykle prosta w obsłudze. Jej przejrzysty wygląd sprawia, że nie będziesz mieć żadnych problemów z użytkowaniem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań nasz Zespół zawsze jest gotów udzielić Ci pomocy.

Jedną z możliwości naszego oprogramowania jest dodawanie zarówno krótkich jak i szczegółowych opisów na temat produktów. Uzupełniając swoją specyfikację wpisujesz kategorie do których możesz dodawać dowolną ilość atrybutów. Poza samymi informacjami masz możliwość umieszczania zdjęć oraz filmików, w układzie najbardziej odpowiadającym Twoim preferencjom. Ty decydujesz o wyglądzie informacji jakie umieszczasz.

Poniżej zaprezentowano opcje dodawania nowego produktu w naszej aplikacji.

00_Ceneo-Partner_Dodajesz_nowy_produkt

Jako użytkownik Ceneo Partner masz możliwość przechowywania swoich produktów w jednym miejscu. Baza może służyć nie tylko do generowania XML, ale również można ją wykorzystać w celach marketingowych. Jest również idealnym miejscem do zbierania specyfikacji i ogólnych informacji o własnych produktach.

Ceneo Partner Pulpit5

Najważniejszą korzyścią jaką uzyskujesz korzystając z naszego oprogramowania jest generowanie plików XML. Po dodaniu produktów, zapisaniu zmian możesz w dowolnym dla Ciebie czasie wygenerować plik, który następnie prześlesz do ceneo.pl.

Skontaktuj się ze SPARK MEDIA